You are hereŠaty plesové, maturitní a zase šaty

Šaty plesové, maturitní a zase šaty


Co budeš nosit na velkou párty která přijde koncem tohoto měsíce? Pokud vás tato otázka trápí, dejte si pauzu od své trápení, a projděte naše stránky... Po tom všem, strana Šaty jsou opravdu naše specialita, a jeden z našich číslo jedna prodejci zde. Ať už potřebujete něco super sexy s dnu otevřených zpět, nebo něco málo skromnější, že za konec roku dát dohromady, se rychle podívat na některé z těchto super módní styly.

Chystáte se do party je všechno o tom mít skvělý čas a šaty se rozhodnete nosit by měl odrážet to! Samozřejmě, pokud jde o strany, tam jsou příležitostné typ strany, částečně formální strany, formální strany, a super exkluzivní "oděvu" stran, takže když hledáte správné oblečení, budete muset přemýšlet o tom, jaký typ strana bude. Ale obecně, drtivá většina účastníků jsou semi-formální události, takže pojďme na jaké šaty opravdu co nejlepší party šaty.

Když si myslíte, že strany, první slovo, které přijde na mysl, je asi legrace. To je pravda, pro nejvíce se rozdělit, strany jsou všichni o zábavu. Ať už je to maturitním večírku, bachelorette party, semi-formální oslavu narozenin, nebo dokonce pracovní party, chcete jsi šaty mají být zábavné, takže se nemusíte starat až příliš mnoho o hledání "vhodné" šaty. Nebojte se nosit něco trochu víc odvahy, než je obvyklé, trochu světlejší než obvykle, a trochu hlasitěji než obvykle, protože je to máš čas uvolnit.

Krátké šaty jsou opravdu skvělou volbou pro tyto typy zvláštních příležitostech, protože jsou roztomilé, sexy, a nebudete vypadat overdressed. Najít jeden s trochou flitry a navlékání korálků přidat nějaké vzrušení a drama do noci, a pěkné živé barvy, které vám pomohou udělat dojem! Krátké šaty se svěží sukně jsou skvělou letní volby, zatímco přísnější záchvaty jsou obecně ideální pro podzim. Těsný a plíživý vzory, které jsou úzce spojeny s klubem šaty jsou dobrou volbou i proto, že nabízejí nádherně intimní cítit a vypadat, a nemají v cestě na tanečním parketu nebo jídelního stolu.

Dlouhé šaty mají své výhody i když. Dlouhé, plynoucí sukně se štěrbinou, která dosáhne horního stehna může být stejně sexy jako mini-sukni, a také jemnější. Když přijde na barvy, je to všechno o osobní preference, a jeden z nejlepších způsobů, jak si vybrat barvu, je k vyzvednutí jste favoritem. Jo, jo, my dospělí teď, ale kdo může zapomenout na své oblíbené barvy? Můžete také zkusit vybrat barvu, která komplimenty barvu očí, barvu vlasů a pleti. Například, ženy s lehkým pletí mají tendenci příliš vypadají mimořádně pěkně červenat se v krémové tóny, jako tlumený šeřík nebo broskev, blues a lehčí, zatímco tmavší pletí ženy vypadají skvěle v odvážnější barvy, které dobře kontrastují s tmavší barvou pleti.

Jeden z nejpopulárnějších způsobů, jak si vybrat šaty, je najít si celebrity vypadají stejně, a prohlížet jejich fotografie on-line vidět, jaké barvy a styly, které nosil na poslední slavnostní předání cen. Tímto způsobem můžete mít poradci celebrity módní pracovat za vás! Ale znovu, strany se o legraci, tak udělej si laskavost a riskovat, být sexy, šik, a míč dělat. Pokud se budete držet tyto malé tipy na paměti při procházení této sekci se budeme určitě najdete něco, co odpovídá vaší povaze!